Probilnet Yazılım Teknolojileri özel ve resmi kurumların iletişim, Bilgisayar ve Güvenlik teknolojilerini en iyi ve uygun şekilde kullanmaları için alt yapılarını oluşturacak projeleri yapmak, bu projeleri geliştirmek, yönetmek ve devamlılığını sağlamak amacıyla 2000 yılında kurulmuştur.

Firmamız; Nakliye, kargo, lojistik ve ambar sektörlerinde hizmet sunan firmaları için profesyonel çözümler sunan yazılımlar üreterek siz değerli iş ortaklarına hizmet sunduğu bu teknolojileri yine sizin için takip ediyor ve sahip olduğumuz bilgi birikimi, tecrübe, çözüm ve servisleri ile işinize değer katıyoruz..

Probilnet değer katan kurumsal sıfatını müşteri hizmeti ile yorumlamış ve müşteri memnuniyetini referans noktası kabul ederek sektörün tüm alanlarında müşterilerinin sorunlarını çözmeye kendini adamıştır.

Misyonumuz; “Daima müşteri beklentileri ve talepleri doğrultusunda Profesyonel Çözümler sunarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına zamanında cevap verebilmek.”

Vizyonumuz; Ülkemizde beklentilerin üzerinde hizmet vererek; kaliteli, güncel ve stabil yazılımlar kodlayarak, firmamızı büyüme seviyesine yükseltme ve müşteri odaklı büyüyen “Yazılım Firması” konumuna erişmek.